VERMIKOMPOST HPM - 1m³
VERMIKOMPOST HPM - 2 l
VERMIKOMPOST HPM - 2 l
VERMIKOMPOST HPM - 1m³
VERMIKOMPOST HPM - 2 l
VERMIKOMPOST HPM - 2 l

VERMIKOMPOST HPM - 1m³

osievaný, frakcia 6 mm

Vyvážený obsah živín, prítomnosť stopových prvkov, vysoký obsah prírodných enzýmov, rastových stimulátorov a vynikajúca zúrodňovacia drobovitá štruktúra -  ideálne hnojivo.


Prítomnosť enzýmov ovplyvňuje biologické procesy v pôde, spoločne s rastovými stimulátormi podporuje klíčenie semien, zvyšuje tvorbu koreňového systému a celkovej biomasy, zvyšuje vitalitu a odolnosť rastlín voči hubovým a plesňovým chorobám, znásobuje množstvo kvetov a plodov, urýchľuje dozrievanie a zvyšuje obsah cukru a vitamínu C v plodoch a naopak znižuje hladinu dusičnanu.

Jednotlivé aktívne zložky vermihumusu  pôsobia  komplexne po celú dobu vegetácie a zabezpečujú tak rastline neustály dostatok všetkého, čo potrebuje ku zdravému rastu a tvorbe plodov. Pri prehnojení nemá spaľujúce účinky.

450,00 €
Bez dane
Množstvo
Na sklade

Popis

Vyvážený obsah živín, prítomnosť a výborná využiteľnosť stopových prvkov, vysoký obsah prírodných enzýmov rastových stimulátorov a vynikajúca zúrodňovacia drobtovitá štruktúra vytváraná z tohto výrobku ideálne hnojivo.


Použitie:

Kry: do jamy nasypať 0,5-1,5l vermikompostu.
Priesady rastlín: do jamy nasypať 250-300ml v priamom kontakte s koreňmi. 
Trávnik: na 1m2 aplikovať 150-250ml 2 x ročne.
Ovocinárstvo: 1,5-3l na mladý strom, 5-8l na plne rodiaci strom.
Kvetináče a izbové rastliny: kvetináč s priemerom 15-20 cm 50-100ml , 25-30 cm 150-200ml aplikovať každé 2-3 mesiace. 

Prítomnosť enzýmov ovplyvňuje biologické procesy v pôde, spoločne s rastovými stimulátormi podporuje klíčenie semien a vzchádzanie rastlín, zvyšuje tvorbu koreňového systému a celkovej biomasy, zvyšuje vitalitu a odolnosť rastlín  voči hubovým a plesňovým chorobám, znásobuje množstvo kvetov a plodov, urýchľuje dozrievanie a zvyšuje obsah cukru a vitamínu C v plodoch a naopak znižuje hladinu dusičnanu.

Jednotlivé aktívne zložky vermihumusu  pôsobia  komplexne po celú dobu vegetácie a zabezpečuje tak rastline neustály dostatok všetkého, čo potrebuje ku  zdravému rastu a tvorbe plodov. Pri prehnojení nemá spaľujúce účinky. Červie exkrementy sú kondicionérom pôdy regeneruje a znovu zúrodňuje vyčerpanú pôdu.


Pre porovnanie Vermihumus obsahuje 40-60% dokonalých  stabilizovaných organických látok, rašelinu iba  10% z  celkového obsahu 80%  organických  látok, hnoj dobytka 12% , stabilných organických  látok z celkových 45%.

Detaily produktu